top of page

Hikayemiz

GübreDükkanı.Com Nedir?

GübreDükkanı.Com, Türkiye'nin önde gelen gübre satış platformlarından biridir. Üreticilerimizin ihtiyaç duydukları kaliteli gübre ürünlerini en uygun fiyatlarla temin etmelerini sağlamaktayız. Ayrıca, bahçe sahiplerinin ve çiftçilerin doğru gübreleri seçmeleri ve kullanımı konusunda da destek sunmaktayız.

GübreDükkanı.Com'un Hedefleri

GübreDükkanı.Com olarak, birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Amacımız, her müşterimizin ihtiyaçlarına uygun gübre ürünlerini sunarak, tarımsal verimliliği artırmaya ve çevreye saygılı bir şekilde gübre kullanımını teşvik etmektir. Aynı zamanda, müşterilerimize güvenilir hizmet ve kaliteli ürünler sunarak, onların güvenini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Gübre Ürünleri ve Markalar

GübreDükkanı.Com, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sitemizde, organik gübrelerden organomineral gübrelere kadar farklı türlerde gübreleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda tüm ürünlerin üreticisi konumundayız. Bitki besleme konusunda uzman çözümlerimiz ile başarılı hasat hayal değil

Satın Alma ve Teslimat İşlemleri

GübreDükkanı.Com üzerinden gübre satın almak oldukça kolaydır. Sitemize giriş yapıp Alo gübre hattımız ile siparişinizi verin. Gübreniz kapınıza kadar gelsin. Bu hizmeti şuanda sadece Manisa ve İzmir illerinde verebilmekteyiz ancak zamanla tüm Türkiye'ye vermeye başlayacağız. Diğer illerdeki müşterilerimiz de üzülmesin. Onlara da kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Sprouting
Planting
Black Soil
Home Grown Vegetables
Green Field
Hands in the Soil
Radishes
Growing Plants
Gardening Rake
bottom of page